| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name / Model | 6SL3210-5BE27-5UV0 |
| Voltage | 380 - 480 V |
| Rated power | 7.5 kW |
| Phases | 3 AC |
| Frequency | 47-63 Hz |
| IP protection | IP20 |
| Humidity | 95 % |
| Operation temperature | -10 - +60 Degree C |
| Dimensions | 240 x 207 x 173 mm |

Price: Â