| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name / Model | 6AV2124-0MC01-0AX0 |
| Voltage | 24 V DC |
| Input current | 0.85 A |
| Power | 20 W |
| IP protection | IP65 |
| Humidity | 90 % |
| Design of display | TFT |
| Resolution (pixels) | 1 280 x 800 pixel |
| Operation temperature | 0 - +40 Degree C |
| Dimensions | 330 x 241 x 310 mm |
| Net weight | 2.8 kg |

Price:
Price 34365 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
IP Rating : IP65
Operating Temperature : 20 to 60 Celsius (oC)
Mounting Type : Wall Mounted
Weight : 0,769 Kilograms (kg)
Price 171685 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
IP Rating : IP65
Operating Temperature : 45 Celsius (oC)
Mounting Type : Panel Mount
Weight : 4.4 Kilograms (kg)
Thank You!
Thank You for your valuable time. We have received your details and will get back to you shortly.
GST : 24AAWFN3775H1ZP
For an immediate response, please call this
number 07971891506 PIN( 391 )
Price:

Send Inquiry
