| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name / Model | 6SL3210-5BB13-7UV1 |
| Voltage | 200 - 240 V |
| Rated power | 0.37 kW |
| Humidity | 95 % |
| Phases | 3 phases |
| Frequency | 47-63 Hz |
| IP protection | IP20 |
| Dimensions | 68 x 142 x 108 mm |

Price:
Price 22800 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Frequency (MHz) : 4763 Hertz (HZ)
Application : Industrial automation
Color : Black
Warranty : 1 Year
Price 57362 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Frequency (MHz) : 4763 Hertz (HZ)
Application : Industrial automation
Color : Black
Warranty : 1 Year
Price 137891 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Frequency (MHz) : 4763 Hertz (HZ)
Application : Industrial automation
Color : Black
Warranty : 1 Year
Price 76968 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Frequency (MHz) : 4763 Hertz (HZ)
Application : Industrial automation
Color : Black
Warranty : 1 Year
Thank You!
Thank You for your valuable time. We have received your details and will get back to you shortly.
GST : 24AAWFN3775H1ZP
For an immediate response, please call this
number 07971891506 PIN( 391 )
Price:

Send Inquiry


