| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name / Model | 6SL3210-5FB10-8UA0 |
| Voltage | 200 - 240 V |
| Rated power | 0.75 kW |
| Humidity | 95 % |
| Phases | 3 phases |
| Frequency | 47-63 Hz |
| IP protection | IP20 |
| Dimensions | 80 x 170 x 195 mm |

Price:
Price 11000.00 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Mounting Type : DIN Rail
Humidity % : 95 %
Protection Level : Other, IP20
Dimension (L*W*H) : 90.0 x 150.0 x 145.5 Millimeter (mm)
Price 98000.00 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Mounting Type : DIN Rail
Humidity % : 95 %
Protection Level : Other, IP20
Dimension (L*W*H) : 200 x 472 x 237 Millimeter (mm)
Price 130000.00 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Mounting Type : DIN Rail
Humidity % : 95 %
Protection Level : Other, IP20
Dimension (L*W*H) : 200 x 472 x 237 Millimeter (mm)
Price 10478 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Mounting Type : DINrail mounting
Humidity % : 95 %
Protection Level : Other, IP20
Dimension (L*W*H) : 143 x 72 x 130 Millimeter (mm)
Thank You!
Thank You for your valuable time. We have received your details and will get back to you shortly.
GST : 24AAWFN3775H1ZP
For an immediate response, please call this
number 07971891506 PIN( 391 )
Price:

Send Inquiry


